sobota, 26 lutego 2011

filc w kwiatach

ja dalej o filcu! jak pisałam kilka postów wcześniej, to wyjątkowo modne teraz tworzywo :)

tym razem będzie o kwiatach. wyfilcowanych...
twórcą, twarzą i wieloma jeszcze t., jeśli chodzi o FlowerFelt Design, jest Małgorzata Hupert - absolwentka wydziału Wzornictwa katowickiej filii krakowskiej ASP. eksploatuje wiele form artystycznych. ja jednak skupię się na biżuterii filcowej. bo to ona właśnie stworzyła FFD = autorską kolekcję biżuterii z filcu.
najpierw zaprojektowała motyw kwiatka - dwukolorowego, ale niekoniecznie - z filcu. zwielokrotniony kwiatowy motyw układa w niekończące się konfiguracje - i jeśli chodzi o kolor, i o formę - tworząc z nich piękne naszyjniki, kolczyki, brosze.

ponoć w przyszłości Małgorzata ma plan wyprodukowania z tego filcowego kwiatka wzorów lamp i innych przedmiotów upiększających wnętrza mieszkań, ponieważ jednak teraz cieszyć się możemy wyłącznie biżuterią - let's kupujmy!
doskonale nadaje się na prezent! sprawdziłam :D

projekty FlowerFelt Design spodobają się kobietom o różnych temperamentach. i tym, które kochają tańczyć tango, i tym, które doskonale czują się tylko w przestrzeniach wielkich biur. po prostu kobietom, które uwielbiają rzeczy piękne, unikatowe i oryginalne!

biżuterię Małgorzaty Hupert można kupić w sklepie online Twórczyni - można przy tym zamówić własną kombinację koloru i formy spośród oferowanych projektów. jest także dostępna w wielu popularnych sklepach online, jak Decobazaar, Pakamera artystyczna, czy Galeria Fiu Fiu,

może do kupowania zachęci Was to, że dodam tylko, że kolekcja FFD upiększała wystawę Polish Design na Expo 2010 w Szanghaju...

read in english

1 komentarz:

  1. dziękuję serdecznie za miłe słowa:)!
    i zapraszam do nowo otwartego mojego sklepu:)
    www.flowerfeltdesign.pl

    Małgorzata Hupert

    OdpowiedzUsuń