sobota, 9 kwietnia 2011

sygnowano GOSHICO

piszą w kolorowych magazynach, że mężczyźni wolą... gdy kobiety noszą torebki na przedramieniu. ponoć to bardziej seksowne ;)
jakikolwiek ma to związek z rzeczywistością, na wszelki wypadek powiem, że torebki GOSHICO można z powodzeniem nosić na przedramieniu! i nie tylko...

z GOSHICO zetknęłam się podczas tegorocznej ETNOKOLEKCJI. torebki tej marki cieszyły się dużym zainteresowaniem, co mnie wcale nie dziwiło. świetnie zaprojektowane, wykończone z największą starannością. filcowe i w stylistyce folk. czyli skrajnie na czasie :)

wszystkie torby tej marki są wykonane ręcznie, z najwyższą starannością, z materiałów wysokiej jakości.
założeniem GOSHICO jest szycie limitowanych kolekcji. np.: z okazji roku szopenowskiego popełniły serię toreb z fragmentem dzieła naszego sławnego kompozytora. ale na co dzień inspiruje je polska i światowa twórczość ludowa, np. wzory kaszubskie lub łowickie (osobiście ciekawa jestem, kiedy odkryją wycinanki i hafty kurpiowskie...). kolory toreb i haftów zawsze są starannie dobrane.

torby są z filcu. doskonałe na każdą porę roku. jak piszą projektantki/twórczynie: "Filcowa torebka latem nikogo nie dziwi, a wielobarwny haft idealnie wpisuje sie w kolorystykę letnią. Zimą im większa torba tym lepsza. Ochroni nas przed podmuchem wiatru lub ogrzeje kolana w oczekiwaniu na autobus. Śnieg i deszcz zostają na powierzchni. Wystarczy strzepnąć ręką. Jeśli wypranie torby jest konieczne, to proponujemy oddać ją w ręce fachowców - do pralni chemicznej."

torby GOSHICO można kupić w przeróżnych sklepach. także online, np. w Decobazaarze czy Pakamerze Artystycznej.
dziewczyny wystawiają swoje torby w showroomie w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

fot. GOSHICO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz