czwartek, 27 grudnia 2012

HO::LOwniki

że każdy wpis w tym blogu spływa słodyczą?
nic na to nie poradzę. piszę po prostu o tych rzeczach, tych pomysłach, które kupuję. a raczej które kupują mnie. w całości :)

tak właśnie jest z upcyklingiem, który urodził takie cuda, jak torby z banerów.

o torbach z banerów pisałam już, gdy trafiłam w Trashki, bo za ich sprawą zetknęłam się z tym sposobem na zmniejszenie ilości śmieci, które trafiają na wysypiska.
HO::LO tymczasem było pierwsze w Polsce.

zapaleńcy z Koszalina zaczęli pomysł realizować już w 2004 roku, tworząc nadzwyczajnej urody ho::lowniki
o tym, kim są, dlaczego zajęli się produkcją toreb z banerów, jakiej filozofii hołdują nie będę się rozpisywać. wystarczy zajrzeć TU i tam :)

teraz się trochę powychwalam. bo mam swojego własnego, tylko mojego ho::lownika. Mikołaj w tym roku się popisał i dostarczył mi cudeńko o imieniu offixia :)

i teraz trochę konkretów. jest kilka punktów, w których można w realu kupić torby marki HO::LO. Warszawski sklep przestał istnieć pod koniec grudnia, ale w ciągu kilku miesięcy powinien powstać nowy :)
osobiście zachęcam do kupowania online. e-sklep HO::LO jest pełen towaru i nieźle przygotowany, dzięki czemu łatwo dokonać wyboru:
● opisy toreb są dość szczegółowe
● torby są świetnie sfotografowane, kolory są BARDZO zbliżone do realnych. osobiście miałam ochotę "zajrzeć do środka", ale brak zdjęć wnętrza niektórych toreb to naprawdę niewielka niedogodność :) (to co widać na obrazku to moja fota pstryknięta telefonem - sorki, lepszego sprzętu w tej chwili nie mam :()
● świetne nazwy modeli to niby szczegół, ale za to przyciągający ;)
● logistyka jest godna polecenia - towar był u nas w dwa dni po dokonaniu przelewu. szacunek :)
● no i ten ekstras w postaci siateksa - olbrzymiej torby na zakupy też z recyklingowanego banera z siatki mesh. dla zakupoholików mogą być nieco groźne, bo bardzo zachęcają do zakupów ;)

a czy wspominałam, że torby są świetnie wykończone? SĄ ŚWIETNIE WYKOŃCZONE!

to nic, że markę, która powstała w 2004 roku odkryłam w 2012.
to nic, bo na takie znajomości nigdy nie jest za późno :)

***

do You remeber Trashki? I'm sure You do.
but if You look at HO::LO bags for the first time, you'll remember them for eternity!

HO::LO bags are upcycled banners. they have many faces, I mean many models are available. everyone'll find sth for everyone, I'm sure :) but - to the point.

shopping on the online store is realy easy, because:
● descriptions of the bags are quite detailed
● bags are well-photographed, the colors are VERY close to the real (that what you see on the top of this post is MY PHOTO, not high quality, sorry :)
● Logistics is highly recommended - they sale abroad. all You need to do is to write an e-mail on: info@ho-lo.pl. and, maybe, they are available at Your country? look at distribution point list
● and for the end - sth extra - siatex - huge shopping bag with mesh. dangerous for shopaholics ;)

I don't remember if I mentioned, that they are perfectly finished? THEY ARE PERFECTLY FINISHED!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz